Ante Rebić je poludio nakon odluke suca na susretu sa Spezijom

MATTEO BAZZI/ZUMA PRESS/PROFIMEDIA Matteo Bazzi/Zuma Press/Profimedia
‘NEKAD SI PAS...‘

Svi se pitaju što je htio reći: Ante Rebić se oglasio nakon svađe sa sucem i poslao neobičnu poruku

Hrvatski napadač je na društvenim mrežama objavio sliku s treninga talijanskog diva Milana
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. siječanj 2022. 22:01

Milan je u 22. kolu Serie A izgubio s 2:1 od Spezije, a susret je obilježila i dramatična završnica. Milanu je u sučevoj nadoknadi poništen gol za vodstvo i vjerojatnu pobjedu, da bi Spezia nakon toga u 95. minuti zabila i okrenula sve u svoju korist.

U cijelom kaosu koji je nastao je sudjelovao i naš Ante Rebić koji je u igru ušao u 84. minuti. Hrvatski je napadač u toj spornoj 92. minuti asistirao Rafaelu Leau za 2:1, ali ga je protivnički igrač srušio i sudac je umjesto gola dosudio prekršaj što je razbjesnilo igrače Milana.

Rebić je burno reagirao i čak se i sucu unio u lice što bi ga moglo koštati drakonske kazne. Sudac se nakon susreta ispričao Milanu, ali to ne mijenja stanje na semaforu niti bodove koji su otišli Speziji.

I dok se mediji u Italiji bave Rebićevom reakcijom na toj utakmici i potencijalnom kaznom koji bi mogao dobiti, hrvatski se napadač oglasio na Instagramu. Na toj je društvenoj mreži objavio fotografiju s treninga uz zanimljiv opis.

"Nekad si pas, a nekada drvo", napisao je Rebić uz fotografiju s treninga.

18. travanj 2024 18:50