Ronaldo promašaj
 SCREENSHOT
ZICER NAD ZICERIMA

Osim Ronalda veliku priliku propustio je i Bernardesci koji je neometan poslao loptu preko gola
Piše: SNObjavljeno: 27. lipanj 2020. 08:32

Juventus je u Torinu pobijedio Lecce sa 4-0 i pobjegao Laziju na sedam bodova prednosti. Lecce se dobro držao do 53. minute kada je Paulo Dybala svladao Brazilca Gabriela. Na 2-0 je povisio Cristiano Ronaldo u 62. minuti golom iz kaznenog udarca, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Gonzalo Higuain u 83. minuti. Konačnih 4-0 postavio je Matthijs de Ligt dvije minute kasnije.

Iako je zabio pogodak iz penala, valja istaknuti i slabu formu Portugalca Cristiana Ronalda koji nije onaj stari. Daleko je to od nogometa na kakav smo kod njega navikli, a da je tome tako govori i šansa koju je propustio u utakmici protiv Leccea. Naime, Portugalac je jednu čistu loptu jednu čistu loptu je potpuno sam s nekoliko metara glavom poslao iznad gola gostiju.

Osim Ronalda veliku priliku propustio je i Bernardesci koji je također neometan uspio poslati loptu s dva metra preko gola.

08. svibanj 2024 19:05