GIANLUCA ZUDDAS/LAPRESSE/PROFIMEDIA Gianluca Zuddas/lapresse/profimedia
SLAVLJE U SUDAČKOJ NADOKNADI

Monza i Udinese su odigrali bez pobjednika, 1:1
Piše: HinaObjavljeno: 29. listopad 2023. 17:36

U dvoboju 10. kola Talijanske lige Cagliari je na svom stadionu svladao Frosinone s 4-3 nakon što su otočani gubili s 0-3.

Argentinac Matias Soulé (23, 37) i Marco Brescianini (49) doveli su Frosinone u veliko vodstvo i, činilo se, sigurnu pobjedu. No, momčad sa Sardinije se čudesno vratila pogocima zamjena Gaetana Oristanija (72), Kongoanca Antoinea Makoumboa (76) i junaka utakmice Lea Pavolettija koji je zabio za pobjedu u 90+4. i 90+6.

Dodajmo, da je domaći igrač Mancosu u 30. minuti promašio penal.

Monza i Udinese su svju utakmicu završili bez pobjednika, rezultatom 1:1. Monza je povela u 27. minuti golom Andrea Coplanija, a izjednačio je Lorenzo Lucca u 67. minuti.

Za domaći sastav je od 79. minute igrao Mirko Marić, dok Antonio Tikvić nije nastupio za goste.

07. svibanj 2024 13:12