FABIO FERRARI/LAPRESSE/PROFIMEDIA Fabio Ferrari/lapresse/profimedia
KRENULO GA JE

Nikola Vlašić je upisao dvije asistencije u pobjedi Torina nad Atalantom
Piše: HinaObjavljeno: 04. prosinac 2023. 22:56

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent za prvi i posljednji pogodak Torina u 3:0 (1:0) domaćoj pobjedi protiv Atalante u posljednjoj utakmici 14. kola.

Vlašić je u 22. minuti pravodobnu utrčao u kazneni prostor gostiju te zatim prizemnom loptom uposlio Zapatu koji je pogodio mrežu svoje bivše momčadi.

Na 2:0 povisio je Sanabria iz kaznenog udarca u 56. minuti, da bi u petoj minuti nadoknade Vlašić prošao po lijevoj strani i opet dodao Zapati koji je s ruba kaznenog prostora zabio još jedan gol.

Asistencije Vlašića i pogotke Zapate pogledajte OVDJE i OVDJE.

Vlašić je odigrao čitav susret za Torino kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, dok je Mario Pašalić ušao u igru za Atalantu u 57. minuti.

Ovom pobjedom Torino je stigao na 10. mjesto ljestvice sa 19 bodova, samo bod više imaju osma Atalanta i deveti Lazio.

Na vrhu je Inter sa 35 bodova, dva manje ima drugi Juventus.

Španjolska: Ratnički remi Celte i Cadiza sa sedam žutih kartona i isključenjem

U posljednjoj utakmici 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Celta i Cadiz su igrali 1-1 (0-1). Goste je u prednost doveo Ramos (16), a poravnao je Strand Larsen (57). Ovim remijem Cadiz je zadržao tri boda prednosti u odnosu na Celtu, sada je 16. sa 12 bodova, a Celta 18. s devet. Na vrhu su Real Madrid i Girona sa po 38 bodova.