youtube
BRAVO MAJSTORE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. siječanj 2017. 14:52

Inter je u 19. kolu talijanske Serie A na gostujućem terenu bio od Udinesea (2:1). Ali, susret nije dobro počeo za Brozovića, Perišića i društvo obzirom kako je domaćine u vodstvo doveo Čeh Jakub Jankto već u 17. minuti.

Ipak do kraja poluvremena, točnije u drugoj minuti sudačke nadoknade stvari je na početak vratio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je odmjerenim udarcem s desetak metara iskosa zabio za izjednačenje, da bi pred sam kraj utakmice, točnije u 86. minuti genijalnim pogotkom glavom zabio za vodstvo i totalni preokret Intera! POGLEDAJTE VIDEO

Ivan Perisic Goal HD - Udinese 1-1 Inter - 08... by Live1Goals

06. svibanj 2024 01:50