Screenshot: Reddit
ČETVRTI GOL ZA MOSKOVLJANE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. listopad 2018. 20:28

U ovim trenucima u tijeku je utakmica 11. kola ruskog nogometnog prvenstva između Anžija i moskovskog CSKA.

CSKA vodi 2:0, a prvi gol na susretu zabio je Nikola Vlašić u 31. minuti na asistenciju Alana Džagoeva.

Džagoev je lijepo podvalio loptu Vlašiću na vrhu kaznenog prostora, a hrvatski veznjak opalio je prizemno desnicom s nekih 14 metara i pogodio bliži donji kut Anžijevog gola.

Bio mu je to drugi ovosezonski prvenstveni gol za CSKA nakon onog Spartaku, a četvrti ukupno s obzirom da je dva gola zabio u Ligi prvaka.

Na 2:0 vodstvo gostiju povisio je Fedor Čalov u 71. minuti, a pokazalo se da je to bio i konačan rezultat. Vlašić je zamijenjen u 77. minuti.

CSKA se ovom pobjedom bodovno izjednačio s drugoplasiranim Krasnodarom, oba sastava imaju po 19 bodova, pet manje od vodećeg Zenita. Anži je 14. sa 10 bodova.

27. travanj 2024 22:03