Tweeter
OPĆA HAJKA ZBOG JEDNOG GAFA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. travanj 2017. 11:43

Marcelo Brozović je bio tragičar Intera, koji je prvi put nakon 1996. poražen od Sampdorije na svom stadionu. Hrvatski veznjak je u 84. minuti neobjašnjivo igrao rukom nakon slobodnog udarca, te skrivio žuti karton i kazneni udarac, kojeg je Fabio Quagliarella pretvorio u konačnih 2:1 za Sampdoriju, u zadnjoj utakmici 30. kola Serie A.

Inter je poveo u 35. minuti pogotkom Danila D’Ambrosija, a izjednačio je Patrik Schick u 50 minuti. Brozović je igrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić zamijenjen u 78. minuti.

Nakon utakmice navijači su se najviše obrušili na Marcela Brozovića kojeg smatraju direktnim krivcem za gubitak bodova.

hfhg

-------------------------------------------------------

NEKI OD KOMENTARA NAVIJAČA

'Branio sam ga, ali Brozoviću treba zabraniti pristup treninzima Intera'

'De Boer je imao pravo što ga je držao na tribinama jer Brozović, on ne razumije nogomet.'

'U dvije utakmice protiv lošijih klubova uzmemo samo bod, a borimo se za Ligu prvaka. Kriva formacija, pogrešni igrači. Brozovića treba što prije potjerati iz kluba'

'Trebalo ga je prodati u Kinu kada smo dobili ponudu jer sada tamo ne može igrati niti u trećoj ligi'

'Gledam ovu snimku već sat vremena i nije mi jasno što je to Brozović htio u ovoj situaciji'

08. svibanj 2024 01:47