Screenshot
KOMPLIMENTI NAKON DEBIJA

TRENER NAHVALIO HRVATSKOG REPREZENTATIVNOG VRATARA USPRKOS KIKSU, A KOMENTIRAO JE I NJEGOV GAF 'Oduševljen sam njime'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. kolovoz 2019. 11:11

Nakon službenog debija Simona Sluge u dresu Luton Towna menadžer Graeme Jones nahvalio je hrvatskog reprezentativnog vratara.

Utakmica 1. kola Championshipa između Luton Towna i Middlesbrougha završila je remijem 3:3, a Sluga je bio izravni krivac za drugi pogodak gostiju krajem prvog poluvremena. Ali zato se posebno iskazao sjajnim obranama u razmaku od 79. do 84. minute kod rezultata 3:2 za Middlesbrough kada je svoju momčad zadržao u igri za izbjegavanje poraza, što se na kraju i dogodilo.

"Mislim da je Simon Sluga bio izvrstan izuzev jedne reakcije. Nije se dovoljno pomaknuo i spustio, ali to je život vratara. Ukupno gledano sam oduševljen s njime, izuzev tog jednog trenutka. On je hrvatski reprezentativac i dovoljno je velik i jak u glavi da prijeđe preko toga i ide dalje", rekao je Jones nakon otvarajuće utakmice sezone u Championshipu.

30. travanj 2024 19:42