NOĆNA ‘AKCIJA‘

FOTO Okršaj s Livajom nastavljen u Zagrebu, uz ‘Upravu kluba‘ osvanule uvrede: ‘Bahato smeće...‘

Dio navijača prozvao je Livaju na društvenim mrežama, a jutro poslije osvanuo je uvredljiv grafit i na Kajzerici
Piše: SNObjavljeno: 17. ožujak 2024. 08:44

Nonšalancija Marka Livaje vjerojatno je koštala Hajduk bodova u 27. kolu HNL-a. Vratar Lokosa Nikola Čavlina sjajno je kapetanu Bijelih obranio kazneni udarac (panenku) za izjednačenje u 55. minuti, a samo pet minuta kasnije Robert Mudražija zabio je svoj drugi gol na utakmici.

Hajduk je do kraja susreta s igračem manje došao tek do počasnog zgoditka, zabio je upravo Livaja.

Utakmicu su obilježile visoke tenzije, pogotovo nakon isključenja Dine Mikanovića, a jedan od onih s kratkim fitiljom bio je i Livaja koji se "zakačio" s Mudražijom zbog žestoke proslave gola za 1:0.

- Livaja? U žaru borbe, malo burnije proslaviš pogodak, a njemu kao kapetanu to nije odgovaralo - kazao je veznjak Lokosa nakon susreta.

Upravo nakon okršaja spomenutog dvojca dio navijača prozvao je Livaju na društvenim mrežama, a jutro poslije osvanuo je uvredljiv grafit na, kako se čini, adresi kluba s Kajzerice:

"Livaja bahato smeće, Mudri ti fritule peče".

26. travanj 2024 03:36