RONALD GORSIC/CROPIX
LAKO U OSMINU FINALA

Farmaceuti zabili devet komada u Murskom Središću, Stipić ništa nije prepustio slučaju

Nogometaši Slaven Belupa očekivano su se plasirali u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa.
Piše: Josip FreilerObjavljeno: 29. rujan 2020. 18:12

Gosti su opravdali ulogu favorita nisu ni u jednom trenutku dozvolil eventualano iznenađnje. U prvih 45 minuta postigli su dva pogotka, prvi u 35.minuti kada je Etoundi udarcem glavom poentirao nakon ubačaja iz kuta, a drugi nakon pogreške domaćih na sredini terena, Knoll iz brze kontre. Prije toga u 20. minuti Rajf je dobro intervenirao u prilici je bio Suarez, u 22. minuti Knoll je nakon udarca iz kuta glavom pucao preko gola, baš kao i Etoundi u 25. minuti na dodavanje Gode.

Domaći su mogli u 39.minuti smanjiti gostujuće vodstvo i utakmicu učiniti interesantnom, Skoliber sam pred Filipovićem nije ga uspio savladati, ovaj je dobrom intgervencijom spriječio najgore. U nastavku su igrali samo gosti, rezultat je toga njihovih daljnjih čak sedam pogodaka.

Nakon što je Rajh u 48.minuti još jednom dobro intervenirao, nizale su se dobre i opasne akcije iz kojih su Etoudi, Mlinar, Krstanović, dva puta Iličić i dva puta Boakye postizali pogotke. Domaći u tom dijelu neopasni, pokušali su se braniti, ali nisu se uspjeli obraniti, naišli su na raspsoloženog i kvalitetnog protivnika. Uspjeli su ih tek nakon utakakmice lijepo ugostiti i zajedno se isto tako lijepo družiti.

1/16 FINALA KUPA HNS-a

RUDAR - SLAVEN BELUPO 0:9

MURSKO SREDIŠĆE - Igralište šoderka. Gledatelja: 500. Sudac:Nenad Vargović (Virovitica). Strijelci: 0:1 Etoundi (35), 0:2 Knoll n(37), 0:3 Etoundi (53), 0:4 Mlinar (55), 0:5 Krstanović (67),0:6 Boakye (80), 0:7 Iličić (85), 0:8 Boakye (87), 0:9 Iličić (89).

RUDAR: Rajf (74. Kovač), Šardi, Mesarić, A.Zadravec, M. Šoltić, D. Šoltić (57. Zrna), Patafta, M.Zadravec, Zeljko, Vinko, Skoliber (55. Vurušić). Trener: Dražen Škvorc.

SLAVEN BELUPO: Filipović, van Bruggen, Goda, Etoundi (53. Krstanović), Bačelić-Grgić (46.Mlinar), Glavičić (60. Boakye), Paracki, Knoll (60. Iličić), Prce, Bogojević, Suarez (57' Brković).Trener: Tomislav Stipić.

08. svibanj 2024 06:04