Alberto PIZZOLI / AF / ALBERTO PIZZOLI AFP
NOVI PORAZ ROSSONERA

BOBAN JE OTIŠAO IZ KLUBA, ISTOG DANA DOGODIO SE KIKS! Genoa nosi bodove sa San Sira, Milan je ostvario negativni jubilej i ostao izvan željenog dosega

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. ožujak 2020. 18:03

U prvoj utakmici AC Milana nakon odlaska Zvonimira Bobana s mjesta sportskog direktora klub sa San Sira je izgubio. Baš na tom mitskom stadionu Genoa je uzela bodove pobjedom od 2:1 u 26. kolu Serie A.

Golovima Pandeva i Cassate do poluvremena gosti su vodili s 2:0, a onda je Zlatan Ibrahimović u 77. minuti zabio samo za smanjenje zaostatka domaćih. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je do 57. minute kada ga je zamijenio Rafael Leao.

Milanu je ovo jubilarni deseti poraz u sezoni, a njime su i dalje ostali izvan kruga plasmana u Europsku ligu, točnije na sedmom mjestu.

Italiju trese kriza oko koronavirusa, razmatra se mogućnost odgađanja svih utakmica od ponedjeljka, kada su i nogometaši putem svog sindikata najavili štrajk zbog brige oko zdravlja.

26. travanj 2024 08:41