ISABELLA BONOTTO Afp
PODJELA BODOVA U DERBIJU

Inter kiksao u prvenstvu prvi puta ove godine, Roma i Milan nastavljaju s pobjedama

Inter vodi sa 76 bodova, Milan ima 62, Juventus 59, a Bologna 54 boda
Piše: HinaObjavljeno: 17. ožujak 2024. 23:07

U derbiju 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter i Napoli su na San Siru odigrali 1-1.

Inter je poveo u 43. minuti golom Mattea Darmiana, a izjednačio je Juan Jesus u 81. minuti.

Domaćin je ovim rezultatom prekinuo niz od deset ligaških pobjeda, dok je Napoli produžio niz bez poraza na šest kola, ali uz samo dvije pobjede i četiri remija s identičnih 1-1.

Inter sada ima 14 bodova više od Milana koji je kao gost sa 3-1 porazio Veronu.

Milan je poveo u 44. minuti golom Thea Hernandeza, a u 50. minuti Christian Pulišić je udvostručio prednost "Rossonera". Tijanni Noslin je u 64. minuti vratio nadu Veroni, no sve dvojbe je otklonio Samuel Chukwueze pogodivši u 79. minuti za 3-1.

Roma je golom Lorenza Pellegrinija u 50. minuti pobijedila Sassuolo, dok su Juventus i Genoa odigrali 0-0.

Inter vodi sa 76 bodova, Milan ima 62, Juventus 59, a Bologna 54 boda... Napoli je sedmi sa 45 bodova.

26. travanj 2024 08:24