VINCENZO PINTO Afp
POGLEDAJTE GOL

Milan je teško izborenom pobjedom došao do 74 boda i zasjeo na vrh ljestvice Serie A
Piše: HinaObjavljeno: 24. travanj 2022. 22:57

Nogometaši Milana probili su se privremeno na vrh ljestvice Serie A zahvaljujući pobjedi 2:1 na gostovanju kod Lazija u Rimu.

Domaći su poveli već u 4. minuti golom Cire Immobilea i imali prednost sve do 50. minute, kad je izjednačio Olivier Giroud. Milan je do pobjede došao u trećoj minuti sučevog dodatka kad je loptu u mrežu poslao Sandro Tonali, a asistent je bio Zlatan Ibrahimović kojemu je prethodno dodao Ante Rebić.

OVDJE POGLEDAJTE ASISTENCIJU IBRAHIMOVIĆA I GOL TONALIJA ZA POBJEDU MILANA

Hrvatski napadač je u igru ušao u 68. minuti zamijenivši Girouda. Na drugoj strani je Toma Bašić igrao od 60. minute.

Milan je teško izborenom pobjedom došao do 74 boda i zasjeo na vrh ljestvice Serie A s dva boda prednosti ispred gradskog suparnika Intera koji ima utakmicu manje.