screenshot
BRAVO MAJSTORE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. studeni 2019. 14:15

Cagliari i Fiorentina trenutačno igraju utakmicu 12. kola Serie A, a vodeći pogodak djelo je hrvatskog nogometnog reprezentativca Marka Roga. Našeg je veznjaka u 17. minuti idealno poslužio Belgijanac Raja Nainggolan nakon čega je Hrvat desnom nogom zapucao s ruba šesnaesterca i doveo svoju momčad u vodstvo nakon sjajne akcije.

Valja istaknuti kako je ovo prvi pogodak za Marka Roga otkako je prošlog ljeta iz Seville stigao u redove Cagliarija. Domaća momčad povećala je svoje vodstvo u 26. minuti preko Pisacanea da bi Giovanni Simeone povisio na 3:0.

Do kraja utakmice zabijali su još Joao Pedro i Raja Naingolan dok je utješni pogodak za goste postigao Vlahivić u 75. minuti utakmice.

Cagliari je trenutačno treći na ljestvici s 24 boda, sedam manje od vodećeg Intera. Danas još igraju Lazio i Lecce, Sapdoria dočekuje Atalantu, a Udinese SPAL.

30. travanj 2024 21:03