Screenshot: Reddit
O TOME SE PRIČA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. srpanj 2018. 13:31

Zanimljivu utakmicu odigrali su Liverpool i Manchester City u sklopu International Champions Cupa u New Jerseyju.

Liverpool je na kraju slavio 2:1, a utakmicu su obilježila dva detalja. Oba su vezana uz Mohameda Salaha.

Prvi je taj što je izjednačujući gol za Liverpool u 63. minuti sjajni Egipćanin zabio svega 52 sekunde nakon ulaska u igru. Prethodno je Leroy Sane doveo Manchester City u vodstvo u 57. minuti.

A drugi zanimljiv detalj dogodio se u 69. minuti susreta. Salah je vršio pritisak na vratara Manchester Cityja Josea Harta, koji je na poluvremenu zamijenio Claudija Brava, a ovaj mu je leđima okrenut prema njemu na metar udaljen od svog peterca i ruba igrališta, petom gurnuo loptu kroz noge.

Na kraju je ispao atraktivan potez koji je gledatelje ostavio u čudu, ali mogao je jako loše završiti po Harta.

17. svibanj 2024 18:11